pl en
pl en

Rekrutacje w jednym miejscu

Pozyskuj kandydatów i zarządzaj projektami z pomocą automatyzacji rekrutacyjnej

Napisz do nas na contact@recruitify.ai lub zadzwoń +48 601 335 335

Platforma zgodna z RODO

Dla kogo ?

Niezależnie od tego, czy jesteś częścią małego wewnętrznego zespołu HR, czy dużego działu, Recruitify jest zaprojektowany, aby wspierać wszystkie Twoje działania rekrutacyjne. Jego elastyczna, modułowa struktura sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla freelancerów, agencji rekrutacyjnych (z dedykowanymi modułami CRM i Sprzedaż), jak i zespołów HR w firmach. Bez względu na skalę, zaawansowane funkcje i nowoczesne technologie Recruitify pomogą Ci usprawnić procesy, zwiększyć efektywność i osiągać lepsze wyniki.

Freelancer

Jesteś rekrutacyjnym “wolnym strzelcem”? Świetnie się składa - tworząc Recruitify zadbaliśmy o to, by tacy specjaliści jak Ty szybko zadomowili się w naszym narzędziu. Z Recruitify nie zaskoczy Cię żaden projekt - ponadto oszczędzisz mnóstwo czasu, który możesz wykorzystać tak, jak chcesz.

Dział HR

Twoja firma wzniesie procesy rekrutacyjne na wyższy poziom z Recruitify. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci na poukładanie i przydzielanie zadań w przejrzysty sposób, usprawnienie procesów oraz na jasne komunikowanie statusu poszczególnych projektów. Każda rekrutacja pozwoli Ci znaleźć odpowiedniego kandydata - w maksymalnie krótkim czasie.

Firma Rekrutacyjna

Potrzebujesz większych możliwości? Modułowa architektura Recruitify powoduje, że najbardziej zaawansowane funkcje są w zasięgu Twojej ręki. Dzięki naszemu systemowi, w Twojej firmie rekrutacyjnej usprawnisz wszelkie procesy związane z doborem odpowiednich kandydatów. Twoi partnerzy docenią efektywność i szybkość realizacji projektu.

Enterprise

Masz szczególnie potrzeby? Recruitify odpowiada również na potrzeby firm, które ze względu na swoją pozycję na rynku oraz rozmiar wymagają rozbudowanych, ale w dalszym ciągu prostych i przejrzystych rozwiązań. Nasze narzędzie doskonale skaluje się i tym samym świetnie trafia do tych najmniejszych oraz największych klientów.

Dlaczego Recruitify?

Doskonała organizacja codziennej pracy

Technologia

Parser CV oraz wspomagany sztuczną inteligencją Asystent pomogą w dopasowaniu kandydatów do projektów.

Rozbudowane raporty

Analiza aktywności i skuteczności całej firmy w rozbiciu na zespoły oraz każdą osobę pracującą w systemie.

Automatyzacja Rekrutacyjna

Nasza automatyzacja usprawnia proces rekrutacji, automatyzując powtarzalne zadania, takie jak pozyskiwanie kandydatów oszczędzając czas i zwiększając efektywność.

Organizacja pracy

Zadbaliśmy aby ważne funkcjonalności systemu były dostępne w prosty i przyjazny sposób.

Kalendarz i To-Do listy

Wszystko pod kontrolą. Przejrzysty kalendarz, połączony z listą zadań, pozwala zaplanować pracę i trzymać się terminów.

Sprzedaż i CRM

Rozbudowany moduł CRM do zarządzania kontaktami, relacjami z klientami i sprzedażą.

Brak limitów

Nieograniczona liczba projektów, ogłoszeń i kandydatów. Po prostu brak granic w rozwoju organizacji.

Projekty i Rekrutacja

Prowadź swoje procesy rekrutacyjne jak profesjonalista! Dzięki Recruitify możesz efektywnie zarządzać projektami, dodając do nich wartościowe informacje i atrybuty, które usprawnią Twoją pracę. Importuj dane kandydatów bezpośrednio z serwisów społecznościowych, wzbogacając swoją bazę danych i poprawiając proces podejmowania decyzji. Wzmocnij swoje procesy rekrutacyjne precyzją i pewnością, aby zawsze dokonywać najlepszego wyboru.

Dowiedz się więcej

ATS i Portal Kariery

Zautomatyzuj swoją rekrutację dzięki ATS od Recruitify. Od śledzenia kandydatów po przechowywanie danych – Recruitify sprawnie zarządza każdym etapem. Analizuj skuteczność źródeł rekrutacyjnych, takich jak portale pracy, i udoskonalaj swoją strategię dzięki danym analitycznym. Dodatkowo nasz Portal Kariery pozwala atrakcyjnie prezentować oferty pracy, podnosząc doświadczenie kandydatów i zapewniając, że najlepsze talenty są zawsze w zasięgu ręki.

Kandydaci i Zaawansowane Wyszukiwanie

Pożegnaj się z czasochłonnymi wyszukiwaniami! Dzięki błyskawicznemu wyszukiwaniu w Recruitify, znajdziesz idealnych kandydatów do swoich projektów w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy szukasz według umiejętności, doświadczenia, czy konkretnych kryteriów, nasze zaawansowane narzędzia wyszukiwania zapewniają trafne wyniki. Dodawanie kandydatów do procesu rekrutacyjnego nigdy nie było prostsze ani bardziej przyjemne!

Zadania i Kanały Komunikacji

Produktywność opiera się na jasnej komunikacji i płynnych przepływach pracy. Recruitify utrzymuje zespół w kontakcie dzięki wbudowanemu komunikatorowi i sprawnemu zarządzaniu zadaniami. Zawsze bądź na bieżąco z zadaniami, współpracuj bez wysiłku i obserwuj, jak Twoje projekty rekrutacyjne postępują z prędkością i precyzją.

Automatyzacja & Nowoczesna Technologia

Pozwól, aby Recruitify wykonał ciężką pracę za Ciebie. Nasz system automatyzuje powtarzalne zadania rekrutacyjne, takie jak analiza CV i zarządzanie pulami talentów, oszczędzając Twój czas i umożliwiając skupienie się na strategii. Dzięki dynamicznym narzędziom i procesom opartym na sztucznej inteligencji, Recruitify maksymalizuje Twoją efektywność i pomaga szybciej zdobywać najlepszych kandydatów.

CRM & Moduł Sprzedaży

CRM od Recruitify to nie tylko rekrutacja. To kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie kontaktami biznesowymi i budowanie silniejszych relacji z klientami. Z dedykowanym modułem sprzedaży, zaprojektowanym specjalnie dla agencji rekrutacyjnych, zautomatyzujesz interakcje z klientami i śledzenie szans sprzedażowych—zwiększając swój biznes i utrzymując przewagę nad konkurencją.

Raporty, Analityka i RODO

Mierz wydajność z precyzją dzięki narzędziom raportowania w Recruitify. Śledź postępy indywidualnych użytkowników, zespołów i całych projektów rekrutacyjnych. Eksportuj raporty w dowolnym momencie i uzyskuj wgląd w działania rekrutacyjne i sprzedażowe. Podejmuj decyzje oparte na danych i stale ulepszaj swoją strategię rekrutacyjną.

Wszystkie potrzebne aplikacje

Nasze integracje to:

Co o nas myślą ?

  • Dariusz Nowara

    CEO at Shimi.pl

    Bardzo efektywne narzędzie rekrutacyjne skierowane zarówno do rekruterów po stronie agencji jak i po stronie działu HR. Intuicyjne, user friendly, umożliwia łatwy i szybki dostęp do kandydatów, klientów oraz procesu.

  • Anna Niziołek

    CEO at iView Recruitment

    Jesteśmy zakochani w Recruitify ! Cały nasz zespół integruje się wewnętrznie w systemie dzieląc się zadaniami, kandydatami oraz procesami w firmie w super prosty sposób.

  • Paweł Pełtak

    CEO at Click IT Group

    Testowaliśmy różne ATS'y i Recruitify okazał się strzałem w 10. Prosty w użyciu, zaawansowany i przyjazny. Wirtualny rekruter to bardzo pomocne narzędzie w codziennej pracy.

  • Anna Maria Pociask

    Head of Business Development at Linkgroup

    Wirtualny rekruter zaoszczędził nam dużo czasu, dzięki Recruitify cały mozolny proces szukania kandydata jest zrealizowany w mgnieniu oka.

  • Róża Janowicz

    Business Development at Ahead Professionals

    Zaawansowana platforma, łącząca w sobie wiele efektywnych narzędzi wspomagajacych pracę rekrutera. Od codziennej komunikacji zespołowej, przez automatyzacje rekrutacji aż po zaawansowane raporty wydajnościowe.

  • Maciej Ratyński

    Member of the Board at Abplanalp

    Współpraca z Recruitify była właściwym posunięciem w wyborze technologi HR. Zaawansowana automatyzacja rekrutacji zwiększyły naszą skuteczność w pozyskiwaniu kandydatów.

Umów się na prezentację

Wypróbuj teraz

Bez żadnych zobowiązań, zwyczajnie dołącz do innych i przekonaj się

napisz do nas na contact@recruitify.ai lub zadzwoń +48 601 335 335